Červený koberec oživí každý interiér

Přemýšlíte, že byste rádi dodali šmrnc prostorné pracovně, obývacímu pokoji, ložnici, hale, nebo třeba chodbě? Udělat to můžete nejen nábytkem, který je poměrně drahý, ale i jednodušeji a levněji za pomoci barev. Můžete vylíčit jasnou, sytou barvou, např. žlutou, oranžovou nebo zelenou, a rázem má místnost doslova energii. Tu pozitivní. Vyhýbejte se tmavým barvám, smutným, v těch by se vám žilo špatně.

koberce běhouny

Stejně tak můžete využít bytový textil. Přehoz na posteli změní rázem vzhled celé ložnice, barevná tapeta v rohu pokojíku a na dveřích nábytku s lučním kvítím, pestrými míči nebo třeba plná úsměvů bude nepřehlédnutelná a pozitivní. I závěsy, barevné rolety v kanceláři, doplňky na stole, jako např. stojan na vizitky, tužky apod. v pestrých barvách, ve vás budou povzbuzovat ducha i energii.

Čarujte s koberci

I koberce rozzáří místnost. Jsou poměrně velké, i v malých místnostech zabírají poměrově spoustu místa. Díky tomu je na první pohled vidět velký vliv koberce na místnost. Vyberete-li sytě červený koberec do kanceláře, domácí pracovny nebo třeba obýváku, ostatní vybavení by mělo být v decentní jiné barvě, např. šedý či hnědý gauč, stejně tak klasické smetanové nebo béžové závěsy či rolety… Díky tomu nebude v místnosti přehnaně červeně a skvěle ji rozjasní. 

Koberce na chodbu

Na chodbu je určitě dobré dát koberce běhouny. Velmi snadno se udržují, větrají, jsou lehké na přemístění, což potěší všechny, kdo koberec týden co týden nesou přes kus pozemku k místu na prášení koberce. Zajistí vám útulno i teplo v chodbě i na schodišti. Dovolit si můžete dát na chodbu jak tmavé druhy, tak třeba bordový, tyrkysový, petrolejový, hořčicový, krásně vypadá i hnědý protkaný béžovou barvou či jakýkoli žíhaný… Ani červená není od věci, klidně může zářit, pokud je chodba tmavá. Jasné barvy i tady dům rozzáří, dodají mu na životu. 

Někdo běhouny využívá i podél postelí nebo kuchyňské linky. Záleží jen na vašich preferencích. 

Bohatou nabídku kusových koberců, běhounů, nášlapů na schody, autokoberců a dalšího zboží ve vysoké kvalitně, nabízí internetový obchod s mnohaletou tradicí vopi.cz. Dopřejte podlaze nový kabát v podobě koberce, a radujte se z místností, jež budou svěží a příjemné.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *