Firma na zážitky poradí, jaké dárky pro ženy darovat k narozeninám

Nezadržitelným krokem se blíží den narozenin Vaší partnerky a Vy stále nemáte vhodný dárek? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a vyberte takový dárek, který jí rozhodně udělá radost. Darovat můžete také některý z dárkových poukázek. Vaši partnerku můžete pozvat na hezkou večeři v podobě indické degustace v restauraci Zátiší či na degustační menu pro dvě osoby v zámecké restauraci. V kuchyni této restauraci novogotického zámečku Chateau St. Havel vaří známý kuchař Ondřej Slanina známý z pořadu v Klucích v akci. Kouzlo této restaurace tkví nevyužití čerstvých a sezónních surovin, které kuchař Ondřej Slanina a jeho spolupracovníci používají pro přípravu pokrmů.

dárkových poukázek

Další tipy na gurmánské zážitky k narozeninám najdete na našich webových stránkách www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/. Vyhledává-li Vaše partnerka ráda adrenalinové zážitky, pak ji rozhodně potěšíte tandemovým seskokem, skupinovým výletem vyhlídkovým letadlem či bungee jumpingem. Dárky pro ženy v podobě adrenalinových zážitků umožňují obdarovaným posunout svou hranici odvahy zase o kousek dál. Některé adrenalinové zážitky dokonce můžete vyzkoušet společně. Chcete-li Vaší přítelkyni či manželce dopřát čas jen pro sebe, pak rozhodně neuděláte chybu, když darováním poukazu s bambusovou masáží s exklusivní technikou. Tato masáž s výraznou biostimulující a obnovující charakteristikou je určena na tělo i obličej. Masáž je vhodná zejména pro ženy, které trápí zdravotní potíže spojené s celulitidou a otoky. Oblíbená je také kokosová masáž, cukrový peeling s čokoládovou procedurou i zábal z rozemletých mořských řas.

Firma na zážitky myslí také na ženy a muže, kteří by se rádi naučili něčemu nového, a nabízí kurz indoor freediver, možnost stát se na den floristkou a naučit se pečovat o květiny pod dohledem profesionálů či kurz přežití v přírodě.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *