Hledáte zajímavou investici? Máme pro vás tip!

Pakliže jste vstoupili do nového roku nejen pravou nohou, ale i s vizí, že byste chtěli začít podnikat, ale zatím trochu tápete, čeho by se vaše nové podnikání mělo týkat, zbystřete. 

Co byste řekli na nabídku, začít podnikat v rozvíjejícím se odvětví, s plnou podporou, s know-how, které je dané a léty ověřené? 

automyčky

Budete se divit, ale na trhu je prostor přímo pro vás. Ptáte se, o co jde? Jedná se o automyčky. O automyčky je v poslední době zájem, a pokud vlastníte či si dlouhodobě pronajímáte pozemek, vlastníte bistro a chtěli byste ho doplnit něčím navíc, je to skvělé řešení. BKF CarWash vám nabízí podporu od začátku spolupráce, poradí vám, jakou myčku pořídit, pomůže vám s přípravou podkladů pro její realizaci, ale i po dostavbě automyčky vám bude nadále poskytována podpora a servis.

Automyčky je možné designově adaptovat a personalizovat přesně dle vašich představ, aby ladila s vaší obchodní značkou. Díky zkušenému týmu, můžete nejen přizpůsobit bary, logo a grafiku, ale i ovládací panely myčky, či vysavače. 

Proč podnikat s BKF CarWash:

  • Bezpečná investice se zárukou finanční likvidity.
  • Vstup na trh bez překážek.
  • Minimalizace lidského faktoru.
  • Perspektivní, rozvíjející se podnikání s významným podílem IT.

Jak se kvalitně a správně rozhodnout?

Na webu https://bkfcarwash.cz/ naleznete kromě nejdůležitějších informací také i kalkulačku investice, ve které si díky odpovědím na pár jednoduchých otázek dokážete snadno zjistit, zda se vám investice do bezkontaktní automyčky vyplatí.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *