Hledáte zajímavou investici? Máme pro vás tip!

Pakliže jste vstoupili do nového roku nejen pravou nohou, ale i s vizí, že byste chtěli začít podnikat, ale zatím trochu tápete, čeho by se vaše nové podnikání mělo týkat, zbystřete. 

Co byste řekli na nabídku, začít podnikat v rozvíjejícím se odvětví, s plnou podporou, s know-how, které je dané a léty ověřené? 

automyčky

Budete se divit, ale na trhu je prostor přímo pro vás. Ptáte se, o co jde? Jedná se o automyčky. O automyčky je v poslední době zájem, a pokud vlastníte či si dlouhodobě pronajímáte pozemek, vlastníte bistro a chtěli byste ho doplnit něčím navíc, je to skvělé řešení. BKF CarWash vám nabízí podporu od začátku spolupráce, poradí vám, jakou myčku pořídit, pomůže vám s přípravou podkladů pro její realizaci, ale i po dostavbě automyčky vám bude nadále poskytována podpora a servis.

Automyčky je možné designově adaptovat a personalizovat přesně dle vašich představ, aby ladila s vaší obchodní značkou. Díky zkušenému týmu, můžete nejen přizpůsobit bary, logo a grafiku, ale i ovládací panely myčky, či vysavače. 

Proč podnikat s BKF CarWash:

  • Bezpečná investice se zárukou finanční likvidity.
  • Vstup na trh bez překážek.
  • Minimalizace lidského faktoru.
  • Perspektivní, rozvíjející se podnikání s významným podílem IT.

Jak se kvalitně a správně rozhodnout?

Na webu https://bkfcarwash.cz/ naleznete kromě nejdůležitějších informací také i kalkulačku investice, ve které si díky odpovědím na pár jednoduchých otázek dokážete snadno zjistit, zda se vám investice do bezkontaktní automyčky vyplatí.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *