Odolné podlahy

S výběrem podlahy do bytu se už asi setkal každý z nás. Ale jak vybrat vhodnou podlahu do kanceláře? Přece jen je to prostor, kde je podlaha zatěžována mnohem více, než v bytě, ale v žádném případě nelze při výběru hledět pouze na praktičnost. Klienti se velmi často všímají celkového prostoru kanceláře a podlaha není výjimkou. Při výběru vhodné podlahy bychom měli mít představu, kolik klientů denně po podlaze projde.

podlaha

Na místech, kde bude návštěvnost minimální a zaměstnanci prosedí většinu doby za kancelářským stolem, si můžete dovolit v zásadě stejné podlahy jako do bytu. Pokud však budou vaše prostory vystavovány vysoké zátěži a denně budou po podlaze chodit ženy v podpatcích, pak byste měli zvolit některý z odolnějších materiálů. Jestliže se v jednotlivých typech podlahových krytin neorientujete, pak se nebojte obrátit na profesionály. Přece jen chcete, aby vám podlaha vydržela co nejdéle. Odbornou pomoc vám poskytne firma Meister, která se zaměřuje na výrobu kvalitních německých podlah a to jak laminátových, tak dřevěných, korkových i linolea.

Právě linolea jsou velmi vhodná do kanceláří, ve kterých je větší pohyb personálu i klientů. Jedná se o čistě přírodní materiál, který vyniká vysokou kvalitou a odolností. Navíc je přírodní linoleum Meister antistatické a antibakteriální. Zapomeňte na stará, nudná linolea. Moderní linolea jsou vyráběna v různých barevných provedeních a mohou se tak stát hezkým oživením kanceláře.  Na výběr je obrovské množství  dekorů které mohou vypadat jakoby na podlaze ležela nádherná dlažba, parkety nebo plovoucí podlaha. Výběr podlahové krytiny byste neměli podcenit. Kompletní nabídku všech typů podlahových krytin najdete na stránkách www.meister-podlahy.cz. Nezapomínejte, že vytváříte pracovní prostředí pro vaše zaměstnance. Snažte se jim jejich pracovní prostor co nejvíce zútulnit a motivujte je tak k vyšším pracovním výkonům.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *