Stop bolestem zad a krční páteře! Volte židle Sedus

Ti z vás, co mají sedavé zaměstnání a tráví většinu pracovního času na kancelářské židli, vědí dříve či později, jak tím trpí zejména páteř. Jistě si moc dobře uvědomují potřebu sedět na kvalitní židli, která bude nejen pohodlná, ale která jim zajistí také, pokud možno, zdravé sezení. Komfort při sezení má poté vliv na samotnou práci, náladu i fyzickou stránku. Na čem tedy sedíte vy? Máte kvalitní kancelářskou židli? Nebo se potřebujete poohlédnout po nové? Výběr rozhodně nepodceňujte!

Rizika špatného sezení

Když budete v práci, ale třeba i v případě, že trávíte doma spoustu času u počítače, sedět na špatné židli, první příznaky se projeví již za nějaký čas, často velice brzy. Začnete pociťovat bolesti zad, protože vám nebude poskytnuta řádná opora a dostaví se i potíže s šíjí. Nehledě na to, že vás může začít také bolet hlava. Sezení na nevhodné židli může být doprovázeno i dalšími zdravotními problémy kterými je např. stlačený žaludek, trpí rovněž stehenní svaly a spodní část stehen.

Dalším argumentem, proč byste měli změnit posed, je zlepšení krevního oběhu v rukou. Hrozba zánětu karpálního tunelu je totiž na místě a je doslova noční můrou všech administrativních pracovníků.

Investice do kvalitního kancelářského křesla se vždy vyplatí a čím dříve si to uvědomíte, tím lépe. Neriskujte zbytečně se svým zdravím. Jestliže vám záleží na vašem zdraví, obraťte se na specializované prodejce kancelářských židlí, kterým je např. společnost Sedus, jež klade důraz zejména na zdravé sezení a kvalitní povedení. Tato společnost se již několik desítek let řadí mezi absolutní špičku ve svém oboru.

Správné sezení na kancelářské židli Sedus

Chcete-li se vyvarovat výše zmíněným zdravotním problémům a obtížím, určitě se podívejte na nabídku sezení od společnosti Sedus, která vám poskytne kancelářské židle kombinující ergonomii, funkcionalitu a moderní design. Zdravotní kancelářské židle Sedus s ergonomickým tvarováním disponují řadou praktických funkcí, opěradla a bederní opěrky jsou propracovaná a samozřejmostí je polohovatelnost. Kupříkladu model Sedus MATCH UP nabízí unikátní design a je zárukou skvělého komfortu sezení. Díky neustálému vlastnímu vývoji a testování jsou kancelářské křesla Sedus opravdu špičkou.

Pokud si nebudete jistí, jakou židli zvolit, nebojte se zeptat. Kontakty naleznete na internetových stránkách společnosti www.sedus.cz, kde samozřejmě najdete i kompletní sortiment. Zavítejte do sekce židle a křesla. Široké portfolio uspokojí kohokoliv z vás.

 

9

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *